Посольство України в Республіці Хорватія

Прем’єр-міністр України В. Гройсман зустрівся з Прем’єр-міністром РХ А.Пленковичем

13 червня 2017, 18:47

13 червня 2017 року перебуваючи з офіційним візитом у Республіці Хорватія, Прем’єр-міністр України В. Гройсман зустрівся з Прем’єр-міністром РХ А.Пленковичем. В ході зустрічі співрозмовники відзначили, що Україна і Хорватія розвинули високий рівень двостороннього політичного діалогу та вживатимуть спільних заходів для поглиблення та розширення напрямків співробітництва, зокрема, у торговельно-економічній, енергетичній, військово-технічній, туристичній галузях та в культурно-гуманітарній сфері. Глави двох урядів також розглянули участь України у проекті формування нового газового коридору Хорватія – Угорщина – Україна, який передбачає використання потужностей LNG-терміналу, який планується збудувати на хорватському узбережжі.

Окремо Прем’єр-міністр України В.Гройсман подякував усьому хорватському народу та А.Пленковичу  особисто за принципову позицію у питанні відновлення територіальної цілісності України, за підтримку нашої країни у досягненні безвізового режиму із ЄС та завершенні ратифікації Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Глава Уряду України  також високо оцінив допомогу Хорватії у оздоровленні на Адріатиці українських дітей з родин учасників АТО та біженців, а також українських воїнів.

Останні новини