Посольство України в Республіці Хорватія

Прем’єр-міністри України і Хорватії у Загребі відкрили роботу українсько-хорватського бізнес-форуму.

13 червня 2017, 19:56

13 червня  2017 під час офіційного візиту до Хорватії Прем’єр-міністра України В.Гройсмана у Загребі був проведений українсько-хорватський бізнес-форум, в якому взяли участь представники 22 українських та 46 хорватських компаній, а також делегація Торгово-промислової палати України на чолі з  Г.Чижиковим.

На Бізнес-форумі з вітальними промовами виступили Прем’єр-міністри України та Хорватії В.Гройсман та А.Пленкович. У своїй промові Глава українського Уряду відзначив наявність широкого спектру можливостей для українсько-хорватського торговельно-економічного співробітництва і закликав учасників форуму розвивати ділові зв’язки в усіх сферах бізнесу – агросекторі, металургії, фармацевтиці, машинобудуванні, енергетиці, туризмі, будівництві тощо.

В.Гройсман підкреслив, що Київ запрошує хорватські компанії брати участь у державних інфраструктурних програмах, проектах військово-технічного співробітництва, тим більше, що економіка України демонструє зростання й зміцнення, а Уряд докладає всіх зусиль для покращання ділового клімату та інвестування.

Останні новини