Посольство України в Республіці Хорватія

Прем’єр-міністр України В.Гройсман вручив нагороди хорватським громадянам та представникам української діаспори

14 червня 2017, 11:44

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у приміщенні Посольства України в Хорватії нагородив урядовими відзнаками хорватських громадян та представників української громади за вагомий внесок у розвиток хорватсько-українських відносин.

Глава українського Уряду подякував усім, "хто вкладає своє серце, душу і свою цеглинку в "міцну будівлю" України", за сприяння посилення дружби України та Хорватії.

"Візит українського Прем’єра до Загреба, що відбувається вперше за 25 років, є дуже результативним і дуже доброзичливим. У нас прекрасні взаємини із владою Хорватії, і в багатьох сферах ми маємо підстави до поглиблення нашої співпраці. Чому є можливим такі відносини? Тому що стосунки будують люди. У багатьох сферах, починаючи від культури, економіки, гуманітарної сфери, багато проектів, які ви проводите,  зближують нас і дають можливості щодо поглиблення співпраці", - зазначив Володимир Гройсман. Він підкреслив особливу значущість міжнародної підтримки Хорватією України та наголосив, що Хорватія зі свого боку "завжди може розраховувати на підтримку з боку України".

Останні новини