• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Hrvatski
 • Стара версія
Роз'яснюємо (повторно) умови самоізоляції в Хорватії, у разі ухвалення такого рішення громадянином України під час подорожі до країни.
Опубліковано 22 липня 2020 року о 17:41

До уваги громадян України ❗️

Роз'яснюємо (повторно) умови самоізоляції в Хорватії, у разі ухвалення такого рішення громадянином України під час подорожі до країни.

І.

Умовою отримання дозволу на в'їзд до Хорватії для українців, які постійно проживають в Україні, є проходження обов'язкової 14-денної самоізоляції або надання негативного результату ПЛР-тесту (рішення діє від 10.07.2020 року).

Для уникнення сумнівів повторно повідомляємо, що громадяни України, які мають дійсну посвідку на проживання в країнах ЄС, наразі не підпадають під обов’язок самоізоляції чи надання негативного результату ПЛР-тесту в’їзді в Хорватію.

Якщо при плануванні поїздки до Хорватії ви обираєте самоізоляцію, то попередньо необхідно впевнитися, що апартаменти чи готель, де ви зарезервували проживання, передбачені для самоізоляції та зможуть вам забезпечити проживання з дотриманням інструкцій Інституту охорони здоров'я Хорватії (HZJZ) https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-prevencija-nezaraznih-bolesti/izolacija-tko-sve-treba-biti-u-njoj-i-pravila-koja-treba-postovati-osoba-koja-je-u-izolaciji-i-koje-skrbe-za-nju/.

Якщо у вас є житло для самоізоляції, то черговий епідеміолог при в'їзді до Хорватії надасть вам усю необхідну інформацію (рекомендації та вимоги) та контакти медиків, з якими ви буде зобов'язанні підтримувати щоденний зв'язок.

Ви не можете залишати приміщення/кімнату при самоізоляції.

Щоранку і щовечора необхідно вимірювати температуру та звітувати черговому епідеміологу.

Необхідно звертати увагу на своє самопочуття та наявність симптомів респіраторних захворювань.

Провітрювати кімнату, прибирати ретельно поверхні та мити руки, використовувати окремий санвузол.

У разі потреби відвідання лікаря/лабораторії (напр., для здачі матеріалу на ПЛР-тест), спочатку необхідно контактувати з черговим епідеміологом.

https://www.koronavirus.hr/latest-news/what-is-self-isolation-and-how-to-carry-it-out/212

ІІ.

Якщо ви спланували поїздку до Хорватії, крім документів, які підтверджують підставу на в’їзд, маєте негативний результат ПЛР-тесту для пред’явлення хорватським медичним співробітникам, або ж ви не підпадаєте під категорію осіб, які зобов’язані проходити обов’язкову самоізоляцію, для вас Інститут охорони здоров’я Хорватії розробив вимоги та інструкції, яких ви повинні дотримуватися протягом перших двох тижнів перебування в Хорватії:

∙ впродовж перших 14 днів від в’їзду до Республіки Хорватія вихід з приміщення обмежується лише на виконання роботи, якщо мова йде про ділову причину в’їзду в Республіку Хорватія, здійснення необхідної діяльності з постійним посиленим дотриманням гігієнічних заходів;

∙ під час необхідних виходів за межі приміщення рекомендується використовувати маску або покриття для носа і рота, дотримуватись фізичної дистанції від інших осіб (мінімум 1,5 метра) і здійснювати гігієну рук;

∙ руки якомога частіше мити теплою водою та милом і/або використовувати дезінфекційний засіб для рук, який потрібно добре втерти в долоні. Уникати контакту з обличчям, ротом, носом та очима;

∙ уникати використання громадського транспорту. У громадському транспорті бажано, щоб особа перебувала одна або виключно з особами, з якими вона розділяє спільне місце проживання;

∙ потрібно на постійній основі уникати збору групами;

∙ під час ділових зустрічей слід зустрічатись з якомога меншою кількістю осіб, забезпечити фізичну відстань 1,5 метра та доступність дезінфекційних засобів, і уникати непотрібних зустрічей;

∙ послуги оплати здійснюються безготівковим картковим способом або он-лайн послугою;

∙ щоранку потрібно заміряти температуру тіла, якщо вона вища ніж 37,2 0С, необхідно повторити вимірювання через 10 хвилин, якщо температура знову вища ніж 37,2 0С, потрібно залишитись вдома/у приміщенні і звернутись до лікаря в туристичний або COVID кабінет, або до територіально відповідального епідеміолога;

∙ у випадку виникнення симптомів гострої респіраторної інфекції (кашель, біль у горлі, підвищена температура тіла, коротке дихання/ускладнення дихання або втрата нюху), потрібно залишитись вдома/в приміщенні і звернутись до лікаря в туристичний або COVID кабінет, або територіально відповідального епідеміолога;

∙ У випадку раптового виникнення тяжких, небезпечних для життя симптомів, особа звертається до відповідної служби швидкої медичної допомоги на тел. 194.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

1. Особи, які в’їжджають до Республіки Хорватія з туристичною метою, або іншою діловою метою та заради навчання, можуть в’їхати до Хорватії без обов’язкової 14-денної самоізоляції, за умови пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який, тест, є не давніший, як 48 годин (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на прикордонний перехід) або з обов’язком 14-денної самоізоляція за відсутності ПЛР-тесту (https://www.koronavirus.hr/recommendations-and-instruct…/736 )

2. Якщо з певних причин від моменту забору матеріалу та отримання негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 до моменту перетину вами хорватського кордону сплило 48 годин і довідка є недійсною для в’їзду в Хорватію, то вам можуть дати дозвіл на в’їзд в РХ за умови проходження самоізоляції до здачі та отримання негативного результату чергового ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 на території Хорватії за ваш рахунок. (https://www.hzjz.hr/…/Preporuke_i_upute_za_prelazak_granice…)

3. Громадяни України, які мають дійсну посвідку на проживання в країнах ЄС, не потребують проходження 14-денної самоізоляції чи пред’явлення ПЛР-тесту при в’їзді в Хорватію.

4. Громадяни України мають право на транзитний проїзд територією Хорватії без пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 та за наявності підтвердження, що наступна країна прямування дозволить їхній в’їзд, та за умови, що транзит Хорватією є найшвидшим маршрутом (до 12 годин).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux