• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Hrvatski
 • Стара версія
❗️❗️❗️Щодо умов в’їзду до Хорватії в період дії обмежувальних заходів - до 15 травня 2021 р. (оновлюється)
Опубліковано 31 березня 2021 року о 22:00


Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія продовжив рішення про тимчасову заборону та обмеження перетину кордону Республіки Хорватія (https://civilna-zastita.gov.hr/UserDocsImages/CIVILNA%20ZA%C5%A0TITA/PDF_ZA%20WEB/Odluka%20-%20granica,%202.%20izmjena.pdf?fbclid=IwAR3d-TLPRvpu_-eWhzzEBSvqtaD8_slgvhpu8e1BndWJc-qOHWAJytX2u3Y; https://civilna-zastita.gov.hr/.../Odluka%20granica%20...).
‼ Рішення діє до 15.05.2021.


✅ Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право в’їжджати в Хорватію за виняткових підстав:
1. Медичні працівники, дослідники у галузі охорони здоров’я, працівники по догляду за людьми похилого віку.
2. Прикордонники.
3. Працівники у транспортній галузі.
4. Дипломати, співробітники міжнародних організацій, військові, працівники поліції, працівники в гуманітарній сфері та особи цивільного захисту при виконанні своїх службових обов'язків.
5. Особи, які подорожують транзитом.
6. Особи, які подорожують з метою навчання.
7. Моряки.
8. Особи, які подорожують з туристичною метою за наявності  документального підтвердження про сплату у повному обсязі на запланований період перебування готелю/апартаментів/кемпів/приватних садиб/найму яхти, або підтвердження про власність житла чи яхти у Хорватії.
9. Особи, які подорожують з невідкладних особистих / сімейних причин, ділових причин (наявність запрошення від приймаючої сторони) чи мають інші економічні інтереси.
10. Особи, які подали прохання до поліції на роботу та проживання в Хорватії, у тому числі ІТ фрі-лансери (digital nomads), за умови, що компетентний орган Хорватії прийняв позитивне рішення на їх проживання в Хорватії.

✅ Дозвіл на в’їзд у Хорватію буде надано за наявності підтвердження підстави в’їзду та одного з таких документів:

- документ, який підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону;
-  документ, який підтверджує негативний результат швидкого тесту на антиген SARS-CoV-2, який визначають спільно країни Європейського Союзу, зроблений не пізніше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону;
- документ, який підтверджує вакцинацію особи від Covid-19, яка була щеплена другою дозою вакцини не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію. Якщо вакцина передбачає одну дозу, то  вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію;   
- документ, який містить інформацію про позитивний ПЛР-тест чи швидкий тест на антиген, який підтверджує, що особа одужала від вірусу SARS-CoV-2 протягом 180 днів, документ має бути отриманий не раніше 11 днів до моменту в’їзду в Хорватію, або підтвердження лікаря, що особа хворіла на Covid-19;
- за відсутності одного з вищезазначених документів в’їзд до Хорватії може бути дозволений за умови проходження 10-денної самоізоляції або здачі тестів на території Хорватії за свій кошт та за негативного результату – виходу із самоізоляції. 

ℹ Діти до 7 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛР-тесту, швидкого тесту на антиген чи підтвердження лікаря, що особа хворіла на Covid-19.

✅Особи, у тому числі і громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширено новий штам коронавірусу, при в’їзді в Хорватію повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 год.), а також їм буде призначена 14-денна самоізоляція. Самоізоляцію можна зменшити до 7 днів за умови здачі додаткового ПЛР-тесту за власний кошт на території Хорватії (після 7 днів самоізоляції) і якщо тест буде негативний. Список країн опубліковує Інститут охорони здоров’я Хорватії (https://www.hzjz.hr/.../Popis-dr%C5%BEava-za-koje-se-pri...
✅Громадяни України, які планують в’їжджати до Хорватії з метою здійснення волонтерської діяльності на територіях, які постраждали від землетрусу (Сісачко-Мославачка жупанія, частина Загребської та Карловацької жупаній), мають право в’їхати до Хорватії без негативного результату ПЛР-тесту за умови наявності попереднього дозволу Штабу цивільного захисту Хорватії.
✅Особи, які прямують Хорватією транзитом, повинні залишити територію країни протягом 12 годин з моменту в’їзду. Якщо особа не залишить територію Хорватії протягом 12 годин, то їй автоматично призначається самоізоляція.
✅За наявності підстави для в’їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії https://entercroatia.mup.hr/ та роздрукувати реєстраційний номер заявки - таке підтвердження пришвидшить перетин кордону, однак не є дозволом на в’їзд від МВС Хорватії.
При перетині кордону та перебування в Республіці Хорватія всі особи зобов'язані дотримуватися епідеміологічних заходів безпеки та загальних та спеціальних рекомендацій та інструкцій Хорватського інституту громадського здоров'я.
Додаткова інформація щодо перетину хорватського кордону доступна на інформаційних сторінках: 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux