Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 01:20

Посол України в Хорватії Олександр Левченко дав інтерв’ю хорватському телеканалу «24 sata»

27 лютого 2014, 18:08

Посол України в Хорватії Олександр Левченко надав інтерв’ю хорватському телеканалу «24 sata», темою якого стало загострення ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна).

Виступаючи на хорватському телебаченні, Глава української дипломатичної місії в Хорватії ознайомив глядачів із поточною ситуацією в Автономній Республіці Крим, зокрема щодо захоплення невідомими озброєними підрозділами приміщень Верховної Ради Криму та будинку Уряду.

У цьому контексті Посол України гостро засудив будь-яке втручання зовнішніх сил у внутрішньополітичні процеси в Україні, а також прояви сепаратизму, що лунають від певних політиків та політичних сил.

О.Левченко інформував хорватську аудиторію про те, що Голова Верховної Ради, в.о. Президента та Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Турчинов висунув вимогу до керівництва Росії щодо необхідності дотримання базових угод і перебування російських військових Чорноморського флоту Російської Федерації в межах територій, окреслених угодою про дислокацію Чорноморського флоту в Севастополі.

Телевізійну версію інтерв’ю Посла України в Республіці Хорватія О.Левченка телеканалу «24 sata» можна подивитись на сайті:

http://www.24sata.tv/vijesti/razgovor-ukrajinski-ambasador-oleksandr-levcenko-79886

Останні новини

Дільнична виборча комісія з чергових виборів Президента України при Посольстві України в Республіці Хорватія розпочала свою роботу | 13 березня, 14:54

12 березня 2019 р. відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 р. закордонної виборчої дільниці №900104 при Посольстві України в Республіці Хорватія.

Інформація щодо виборів Президента України - 2019 | 05 березня, 16:57

Шановні громадяни України! Нагадуємо, що 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.