Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 01:20

Посол України в Хорватії провів зустрічі з лідером Хорватської демократичної спільноти Томиславом Карамарком та головою Хорватської соціально-ліберальної партії, очільником Міської скупщини міста Загреба Даринком Косором

27 квітня 2015, 17:36

Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко провів зустрічі з лідером Хорватської демократичної спільноти Томиславом Карамарком та головою Хорватської соціально-ліберальної партії, очільником Міської скупщини міста Загреба Даринком Косором. Хорватських політиків було поінформовано про розвиток актуальної ситуації в Україні, зусилля Києва з імплементації Мінських мирних домовленостей, а також про досягнення нашої країни в проведенні євроінтеграційних реформ напередодні Саміту Східного партнерства, який у травні ц.р. відбудеться в Ризі.

Співрозмовники висловили повну підтримку європейським прагненням України та її боротьбі за власну територіальну цілісність.

Останні новини

Дільнична виборча комісія з чергових виборів Президента України при Посольстві України в Республіці Хорватія розпочала свою роботу | 13 березня, 14:54

12 березня 2019 р. відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 р. закордонної виборчої дільниці №900104 при Посольстві України в Республіці Хорватія.

Інформація щодо виборів Президента України - 2019 | 05 березня, 16:57

Шановні громадяни України! Нагадуємо, що 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.