Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 16:37

Посол України в Хорватії провів зустрічі з лідером Хорватської демократичної спільноти Томиславом Карамарком та головою Хорватської соціально-ліберальної партії, очільником Міської скупщини міста Загреба Даринком Косором

27 квітня 2015, 17:36

Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко провів зустрічі з лідером Хорватської демократичної спільноти Томиславом Карамарком та головою Хорватської соціально-ліберальної партії, очільником Міської скупщини міста Загреба Даринком Косором. Хорватських політиків було поінформовано про розвиток актуальної ситуації в Україні, зусилля Києва з імплементації Мінських мирних домовленостей, а також про досягнення нашої країни в проведенні євроінтеграційних реформ напередодні Саміту Східного партнерства, який у травні ц.р. відбудеться в Ризі.

Співрозмовники висловили повну підтримку європейським прагненням України та її боротьбі за власну територіальну цілісність.

Останні новини

Пам’ятка щодо повторного голосування з чергових виборів Президента України | 18 квітня, 11:12

Шановні громадяни України! Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 07.04.2019 № 759 повторне голосування з чергових виборів Президента України відбудеться в неділю 21 квітня 2019 р. На території Республіки Хорватія на закордонній виборчій дільниці №900104, за адресою: м.Загреб, вул.Вочарська, 52 можна буде проголосувати з 8:00 до 20:00 год за місцевим часом.