Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 10:08

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Прем’єр-міністром РХ А.Пленковичем

17 квітня, 11:56

16 квітня 2018 року у Загребі відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе з Премєр-міністром РХ А.Пленковичем. Співрозмовники висловили задоволення роботою  Двосторонньої робочої групи зі співробітництва між Україною та Хорватією та обговорили співробітництво між Україною і Хорватією, зокрема, у рамках проекту з будівництва LNG-терміналу на о.Крк.

І. Климпуш-Цинцадзе подякувала   Хорватії та особисто Прем’єр-міністру А.Пленковичу за послідовну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в ЄС, ООН та НАТО,  поінформувала Прем’єр-міністра РХ  про поточну ситуацію в нашій країні та наголосила на  ефективності реформ, які здійснюються Урядом України в контексті її європейської та євроатлантичної інтеграції.

А.Пленкович  у черговий раз висловив підтримку євроінтеграційних прагнень України та наголосив на готовності Хорватії ділитися досвідом мирної реінтеграції тимчасово окупованих територій та інтенсифікувати двостороннє співробітництва, включаючи залучення українських кваліфікованих робітників до реалізації проектів з розвитку інфраструктури Республіки Хорватія.

Останні новини