Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 10:25

Відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе із заступником Голови Хорватського Сабору Ж.Рейнером

17 квітня, 12:21

16 квітня 2018 року у Загребі відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе із заступником Голови Хорватського Сабору Ж.Рейнером. І.Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що діалог між Верховною Радою України та Хорватським Сабором є важливою частиною відносин між двома країнами та наголосила на зацікавленості українських парламентарів у вивченні досвіду хорватських колег з адаптації національного законодавства до стандартів ЄС. Віце-прем’єр-міністр України подякувала за принципову позицію Хорватії щодо засудження російської агресії та підтримки територіальної цілісності нашої країни та надання Україні  активної гуманітарної підтримки.

Ж.Райнер відмітив традиційно дружні відносини між двома країнами та  наголосив на важливості подальшого розвитку політичного діалогу Хорватії та України на всіх рівнях, як в рамках двосторонніх відносин так і на полях співробітництва в міжнародних організаціях.

Окремо І.Климпуш-Цинцадзе звернулася з проханням щодо визнання злочинів проти кримськотатарського народу та визнання Хорватським Сабором (парламентом) Голодомору 1932-33 років геноцидом сталінського режиму проти українського народу.

Останні новини