Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 10:09

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе у Загребі зустрілася з Віце-прем’єр-міністром, Міністром економіки, підприємництва і ремесла РХ Мартіною Далич.

17 квітня, 17:26

16 квітня 2018 року перед початком засідання Спільної міжурядової українсько-хорватської комісії з торговельно-економічного співробітництва у Загребі  відбулася зустріч між співголовами Комісії Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе та Віце-прем’єр-міністром, Міністром економіки, підприємництва і ремесла РХ Мартіною Далич. Співрозмовники погодилися, що активізація українсько-хорватського економічного співробітництва матиме позитивний ефект для збільшення інвестицій та товарообігу між двома країнами та обговорили можливий формат участі України у проекті LNG-терміналу на острові Крк та розбудови Південного газового коридору.

І.Климпуш-Цинцадзе подякувала хорватській стороні за включення України до Національної стратегії Республіки Хорватія щодо співробітництва у розвитку з 2017 до 2021 року.

Останні новини