Посольство України в Республіці Хорватія

Київ 10:09

У Загребі відбулася зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України І.Геращенко з Прем'єр-міністром РХ А.Пленковичем!

11 травня, 16:49

У Загребі відбулася зустріч української парламентської делегації на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України І.Геращенко з Прем'єр-міністром РХ А.Пленковичем!

Обговорено широке коло двосторонніх питань, активізацію міжурядових зв‘язків і міжпарламентського діалогу, координацію зусиль в міжнародних органах і структурах. 

І.Геращенко поінформувала про хід реформ в Україні, про безпекову, екологічну і гуманітарну ситуацію на Донбасі і в Криму та подякувала А.Пленковичу за ініціативу міжурядової робочої групи, в рамках якої Хорватія надає практичну допомогу з питань реформ, повернення територій, реінтеграції, розмінування , євроатлантичної інтеграції, адаптації законодавства. 

Прем‘єр- міністр Хорватії виступив з ініціативою допомоги дітям з родин кримських татар і українців з Криму, чиї батьки ув‘язнені окупаційним режимом, а також активізації співпраці по програмам розмінування, психологічної і медичної реабілітації військових, тренінгів для військових медиків і психологів

Останні новини