• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Hrvatski
  • Стара версія
В Торгово промисловій палаті Республіки Хорватія відбулися урочисті збори, присвячені 21-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Хорватією, які проходили під покровительством Президента Хорватії І.Йосиповича
Опубліковано 21 лютого 2013 року о 16:53

В приміщенні ТПП РХ відбулися урочисті збори, присвячені 21-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Хорватією, які проходили під покровительством президента РХ І.Йосиповича.

Захід був організований Посольством України в РХ та Хорватсько-українським товариством дружби.

У зборах взяли активну участь високі представники Адміністрації Президента РХ, Хорватського Сабору, МЗС РХ, численні гості – колишній президент Хорватії С.Месич, жупан (глава) Бродско-посавскої жупанії Д.Марушич, мер м.Ліпік А.Харамія, заступники жупанів Карловачкої, Віровітічко-подравскої та Меджимурської жупанії, керівництво та представники низки товариств української й русинської громади в Хорватії, численні друзі України, представники ЗМІ Хорватії.

У програмі також прозвучали українські пісні та мелодії у виконанні культурно-мистецького товариства «Калина» з м.Рієка Союзу русинів та українців РХ, студентів кафедри української мови і літератури Загребського університету та дитячої групи Музикальної школи Златка Грошевича з м.Загреб.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux